Gólzáporos meccsen nyert a Debrecen

A Debrecen hazai pályán 5-4-re nyert a Vasas ellen a Ligakupa ötödik fordulójában.

Érdekesség, hogy a két csapat az OTP Bank Ligában is gólzáporos meccset játszott egymással, de akkor „csak” 5-2 lett a végeredmény. A DVSC a bajnokság mellett a Ligakupában is őrzi veretlenségét. A többi mérkőzést szerdán rendezik.

Ligakupa, 5. forduló

B-csoport

FGSZ Siófok – Kaposvári Rákóczi FC 2-0 (0-0)
Siófok, 200 néző. Játékvezető: Gyarmati II T.
Siófok: Szatmári – Mogyorósi (Tusori, a szünetben), Lengyel (Nyári, a szünetben), Pécseli (Fejes, 65.), Kiss – Horváth B. (Rebryk, 82.), Horváth A., Lattenstein, Melczer – Huszák, B. Bozovics. Edző: Horváth Károly, ifj. Mihalecz István
Kaposvár: Posza – Hegedűs (Jawad, a szünetben), Graszl, Jánvári, Mustapha – Katona (Safarics, a szünetben), Bőle, Haruna (Alekszejev, 57.), Zsók (Pavlovics, 46., Farkas, 59.) – Bank, Pedro. Vezetőedző: Sisa Tibor

Gólszerzők: Bozovics (57.), Lattenstein (64.)

E-csoport

Debreceni VSC-TEVA – Vasas-Híd 5-4 (3-0)
Debrecen, 1300 néző. Játékvezető: Fenyvesi
DVSC: Malinauskas – Bernáth (Mardare, 74.), Máté, Mijadinoszki, Fodor (Ferenczi, a szünetben) – Nikolov, Spitzmüller, Alisics (Lucas. 69.), Yannick – S. Nikolics (Szilágyi, 75.), Zahovaiko (Dombi, 52.). Vezetőedző: Kondás Elemér
Vasas: Ambrusics – Merczel (Szűcs, a szünetben), Soare, Pranjics, Polényi – Bakos, Salem (Görgényi, 83.), Simek (Mészáros Á., 61.), Ferkó (Gál, 83.) – Farkas (Boda, 76.), Bradley. Vezetőedző: Marijan Vlak

Gólszerzők: Alisics (28.), Zahovaiko (32., 44.), Ferenczi (tizenegyesből, 50.), Mijadinoszki (71.), illetve Bradley (51.), Mészáros Á. (62.), Máté (öngól, 67.), Bradley (92.)

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.